Відеоконференція для школярів відбулась

224.02.2016 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова пройшла відеоконференція факультету Транспортних систем та технологій, на якій були присутні: декан ф-ту Шпіка М. І., заст. декана, доц. кафедри електричного транспорту – Закурдай С. О., доц. каф. транспортних систем і логістики – Пруненко Д. О., доцент кафедри охорони праці та безпеки життєдіяльності – Данова К. В., студентський актив факультету – Піндер В., Троцай А., Косаткевич Л., Трофимова А.

Відеоконференція пройшла у рамках «живої» дискусії. Найбільш цікаві запитання були пов'язані зі вступом до Університету та спеціальностям, які готуються на факультеті. Окрему увагу було приділено найбільш актуальним у нинішній час питанням: митної справи, транспортної експертизи, цивільної оборони та охорони праці, системам автоматизації та електроприводу, електричного транспорту. Всім учасникам були дані вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Учасники були проінформовані про можливості студентів при навчанні на факультеті – участі у Всеукраїнських олімпіадах, конкурсах, конференціях, можливості при працевлаштуванні та отриманні освіти за кількома спеціальностями, стажування та навчання за кордоном.

Не обійшли стороною питання, пов'язані з матеріальною базою Університету – проживання в гуртожитку, участі у студентському житті факультету, можливості спортивних секцій Університету.

Декан факультету Шпіка М. І. розповів, що при Університеті успішно працює «Центр доуніверситетської освіти і кар'єри», який сприяє абітурієнтам і випускникам у вступі до ВНЗ й працевлаштуванні. Центром щорічно проводяться «Ярмарки вакансій», на яких випускники факультету отримують можливість ознайомитися з сучасним ринком праці та вимогами роботодавців при прийомі на роботу.

Всі учасники були задоволені таким форматом спілкування і були запрошені на день відкритих дверей, який відбудеться у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова 16 квітня 2016 року.

Дошка оголошень