Стажирування у Польщі - враження студента Окрутного А.Б.

Польша ОкрутнийОкрутний Андрій Богданович (студент 5-го курсу, факультету ТСТ).

Я давно мріяв побувати у Польщі, перш за все цікавив місцевий громадський транспорт і організація міського середовища. Також було цікаво ознайомитись із умовами для навчання студентів у Польщі.

Мені дуже сподобались умови проживання студентів у гуртожитках. Сама Лодзька політехніка мене вразила надсучасним обладнанням і стендами, які доступні всім студентам.Усі аудиторії обладнані за останнім словом техніки і дозволяють швидко засвоювати навчальний матеріал.
В самому університеті проводиться дуже багато різноманітних досліджень, які мають вагоме значення для розвитку науки і техніки не тільки у Польщі, а й у цілому світі.

Організаторами практики було розроблено дуже насичену й цікаву програму, яка дозволила більше взнати про Лодзьку політехніку, саме місто Лодзь, та столицю Польщі – Варшаву.

Я відвідав музей міського транспорту Лодзі, де взнав багато цікавого про історію Лодзького трамвая. У професійному плані, а саме з точки зору інженера міського електротранспорту, я також почерпнув для себе дуже багато нового й цікавого, трамвайна система організована дуже грамотно, трамваї ходять чітко за розкладом, який до слова, розміщений на кожній зупинці. Також у Лодзі вміють берегти історію, адже є ціле трамвайне депо в якому представлено дуже багато різних музейних трамваїв, які представляють собою цілі окремі епохи. Ці трамваї по вихідних виходять на маршрути і на них може прокататись кожен бажаючий.

Думаю отриманий досвід під час проходження практики мені дуже пригодиться у моїй професійній діяльності, і я буду намагатись втілювати його в Україні.

Я би хотів потрапити до Лодзької політехніки на магістратуру, адже це чудова можливість навчитись чогось нового. Також хочу висловити окрему подяку організаторам практики!


Instagram3

Доска объявлений

529117727
Расписание звонков на пары:


1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

We have 2621 guests and no members online