Стажирування у Польщі - враження студента Веренінова В.В.

Польша ВарениновВеренінов Владислав Володимирович (студент 5-го курсу, факультету ТСТ)

Я завжди хотів побувати за кордоном, але ніколи не було можливості. Я вірив, що коли-небудь я зможу відвідати інші країни, і для цього я вивчав іноземні мови, які мені в підсумку допомогли в цьому.

Мені запропонували поїхати від університету до Польщі, до Лодзького університету. Цей шанс не можна було втрачати, і я погодився. По приїзду в Лодзь нас тепло зустріли, і в цілому всі були привітні. Перше, куди нас запросили – DT4U, де ми чудово провели час, який в цілому нас усіх згуртував.

Також нам проводили екскурсії по університету, демонстрували нові винаходи та технології. Це було дуже цікаво, тому що практично всі ми ніколи не бачили це в живу. Для мене було найцікавіше – IT технології та програмування, було велика нагода пізнати це на практиці.

Саме місто також дуже сучасне в технічному плані, що не може не радувати. Це те, до чого ми повинні прагнути. До Лодзі дуже легко звикаєш і не хочеться покидати його. У вільний день нам запропонували з'їздити до Варшави, прогулятися і відвідати музеї. Також ми вирушили на висотку, і з останнього поверху ми спостерігали найчудовий вид на Варшаву.

Особисто за себе можу сказати, що я дуже радий, що я був запрошений у Лодзь відвідати університет. Я отримав досвід, який мені був необхідний. Велика подяка Лодзькому університету, університету міського господарства і кураторам, які були з нами протягом усього цього чудового тижня.


Instagram3

Доска объявлений

529117727
Расписание звонков на пары:


1 пара:   8-30 - 10-05
2 пара: 10-15 - 11-50
3 пара: 12-35 - 14-10
4 пара: 14-20 - 15-55
5 пара: 16-05 - 17-40
6 пара: 17-50 - 19-25

We have 2650 guests and no members online