Випуск магістрів факультету ТСТ

27.12.2018 року в актовій залі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова пройшли урочистості з нагоди випуску магістрів 2018 р.

На святі були присутні представники ректорату Університету, викладачі факультетів, друзі, родичі випускників та гості. Цього року дипломи магістрів отримали 132 випускника факультету «Транспортних систем та технологій» денної форми навчання.

Саме вони протягом 1,5 року впевнено та самовіддано захищали курсові проекти та роботи, пройшли випробовування заліками та екзаменами. Усі магістри успішно захистили випускні роботи; протягом навчання показали себе як творчі та інтелектуально розвинуті особистості.

Кращі магістри були нагороджені Почесними грамотами ректорату за високі показники у навчанні та за участь у науково-дослідницькій роботі та громадському житті Університету. Серед них:

Піндер Владислав Ігорович – магістр спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», староста групи, многоразовий призер Всеукраїнських конкурсів та олімпіад. Відмінник навчання, активний учасник громадського життя та молодіжного руху в Університеті, стипендіат Президента України.

Єфименко Віктор Вікторович – магістр спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», відмінник навчання, капітан команди Університету з баскетболу, призер міжфакультетських ігор, учасник Міжнародних проектів та стажувань, на протязі навчання показував високий рівень професійної підготовки, ділових та особистих якостей.7

Порожан Каріна Анатоліївна – магістр спеціальності «Організація перевезень і управління на транспорті (в міському електротранспорті)», староста групи, учасниця численних міжнародних та Всеукраїнських конференцій, переможниця всеукраїнської олімпіади з транспорту. Упродовж навчання показала себе як обдарована людина, є відмінницею навчання. Володіє високим рівнем теоретичних та практичних знань, професійної підготовки, ділових та особистих якостей. Стипендіат персональної стипендії імені О.С. Масельського.

Волошин Вадим Сергійович – магістр спеціальності «Охорона праці», староста групи, відмінник, має значні успіхи в науково-дослідній роботі під керівництвом провідних викладачів. Активний учасник та призер Всеукраїнських олімпіад та студентських наукових конференцій. Має більше 10 наукових робіт з провідними викладачами профільної кафедри.

Випускники вітали один одного та казали щирі слова подяки декану та професорсько-викладацькому складу факультету, за їх високий професіоналізм, за турботу і увагу до студентів.

Колектив факультету «Транспортних систем та технологій» вітає випускників-магістрів з цією подією та бажає усім впевнено досягати нових вершин на життєвому шляху!

Сейчас 653 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте