Вітаємо студентів факультету з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт

01 червня 2019 року на базі Кременчуцького Національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична скайп-конференція Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Участь у Міжнародному конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Китаю, Ірану, Грузії, Турції, Казахстану. На підсумковій конференції виступили 27 студентів з 26 ЗВО.

За результатами конкурсу, дипломами II ступеня було нагороджено:

• Іванову Олену Романівну (гр. МСТ2018-1), Диряву Євгенію Ігорівну (гр. МСТ2018-1), науковий керівник – завідувач кафедри «Електричного транспорту», д.т.н., професор Смирний Михайло Федорович.

• Белай Володимира Володимировича (гр. МЕТ2018-1), Хуружу Дарʼю Миколаївну (гр. ЕТ2017-1у), науковий керівник – декан факультету «Транспортних систем та технологій», к.т.н., доцент Шпіка Микола Іванович.

Вітаємо студентів з успішним виступом та бажаємо й надалі досягати найвизначніших перемог!